• Alışveriş sepetiniz boş!

alt alt

akalp süt, doğal süt çiftliği alt

SÜT ÇİFTLİĞİMİZ HAKKINDA

Çiftliğimiz 2011 yılında Saanen Keçi Çiftliği olarak kurulmuş olup, daha sonra hem küçükbaş hem de büyükbaş süt kalitesi yüksek ırk hayvanları bünyesine katarak faaliyetimizi genişleterek sürdürmekteyiz.

alt

daima taze ürünler

Sağım yapılır yapılmaz ürünlerimiz el değmeden kendi mandıramızda işlenmektedir.

alt

%100 doğal besin

Hayvanlarımızı kendi tesisimizde ürettiğimiz %100 doğal yemle beslemekteyiz..

alt

daima kalite

Tesisimiz, besinimiz ve hayvan ırklarımız sadece kaliteli ürün elde etmeye odaklanmış durumda.

alt

%100 doğal enerji

Tesisimizde kullanılan enerji bile doğal olarak güneşten elde edilmektedir.  

alt
KURUMSAL
Çiftliğimiz 2011 yılında Saanen Keçi Çiftliği olarak kurulmuş olup, daha sonra hem küçükbaş hem de büyükbaş olarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Çiftliğimizde Saanen ırkı orijinal keçilerimiz, Holstein ve Montofon ırkı ‘Mavi Sertifikalı’ ineklerimiz, kendi doğal ve katkısız yemimizi ürettiğimiz mini yem fabrikamız, sütün sağıldığı anki tazelikte ve el değmeden işlendiği mandıramız bulunmaktadır. Sütün üretim aşamasından sofranıza ulaşan tüm aşamalarını kendi tesisimizde gerçekleştirmekteyiz.
Şirketimizde üretimin her aşamasında kalite kontrol esastır. Süt ve ürünlerin kalitesi, Yem kalitesi, Hayvanların hijyeni ve sağlığı, Mandıramızın hijyeni sürekli kontrol edilmekte. Sütü Doğal kaynağından aldığımız gibi sizlere ulaştırmaktayız.
Çevre dostu tesisimizde doğal sağlıklı kaliteli süt ve süt ürünleri(peynir, yoğurt, lor, tereyağ...) elde edim aynı kalite ve hizmet anlayışı ile şubelerimizde damak zevkinize sunuyoruz.
Çevre dostu tesisimizde enerjimizi kendimiz üretiyoruz. Güneşten elde ettiğimiz enerji ile çevreye duyarlı temiz enerji elde ediyor çocuklarımızın bugünü kadar yarınını da düşünüyoruz...
VİDEO